Вхід | Реєстрація Головна Каталог товарів Акція Кошик (0)
Зміна мовиRU
099 - 771 - 02 - 58063 - 450 - 65 - 21Viber Відеоогляди Доставка і оплата Гарантія та повернення Новина Про компанію
telephone

Електронні прилади

У цієї категорії товарів ви зможете знайти:

Ваги. Сучасні електронні ваги з внутрішньої конструкції відрізняються від механічних. І при цьому вони набагато популярнішими у покупців. Виробники випускають десятки моделей різного призначення. У багатьох сферах діяльності, а іноді і вдома, без них не обійтися. У цьому розділі можна вибрати підходящу модель. На ваги електронні ціна може бути різною і залежить від виробника, характеристик та різновиди.

Годинники електронні і мережеві. Дизайн домашніх годин сьогодні пропонує величезний простір для творчого підходу до оформлення дизайну приміщення. Зважаючи відносної простоти конструкції, численні виробники роблять з такими годинами все, що хочуть: можна знайти годинник кулястої форми, або форми деформованого еліпса, зі статичною світлодіодним проекцією або ж міні-дошкою для малювання маркером. З допомогою домашніх годин сьогодні можна навіть заряджати телефон і слухати музику.

Калькулятори. Практичне використання калькулятора стало невід'ємною частиною повсякденного життя школяра, студента, бухгалтера і навіть простий домогосподарки. Освітні калькулятори частіше називають «інженерними», вони служать для виконання арифметичних завдань.

Тестери. Вимірювальні прилади, які обеспечиваюь безперебійну роботу різних електричних пристроїв. Вони потрібні для ідентифікації можливого потенціалу струмопровідних ділянок.

Термометри. Сучасна людина не уявляє свого життя без термометра, за допомогою якого можна провести діагностику самопочуття вимірявши температуру тіла. Вони дуже прості в застосуванні і безпечні для здоров'я людини через використання в них важкого металу − ртуті.

Купити ці електронні прилади у Києві, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Львові та інших містах України можна в сучасному інтернет-магазині Smart Me.